Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Plášťovce, okres Levice

Zlatá plaketa 2011

12. 12. 2011

Slovenský Červený kríž oceňuje za bezpríspevkové darovanie krvi podľa počtu odberov plaketami profesora MUDr. Jána Janského a medailou profesora MUDr. Jána Kňazovického za mnohonásobné darovanie krvi.

Dňa 12.12.2011 sa uskutočnil  v Hoteli ASTRUM Laus slávnostný aktív darcov krvi, spojený s odovzdávaním plakiet prof. MUDr. Jána Janského. Za tento ľudský čin boli ocenení  mnohonásobní bezpríspevkoví darcovia krvi z okresu Levice. Viacnásobné bezplatné darovanie krvi je významný ľudský čin, ktorý je hodný patričného ohodnotenia. Z našej obce zlatou plaketou za 40 bezplatných odberov bol ocenený p. Ladislav Oszoli ml., Plášťovce 672.

"Človek je krásny tým, že sníva a jeho sila je v tom, že svoje sny vie premieňať na krásnu skutočnosť."  P. Ladislav Oszoli ml. je jedným z tých, ktorý túto silu majú a vie ňou premieňať mnohé ľudské utrpenia na radosť a šťastie. Chceme sa mu poďakovať za ochotu darovať krv a tým pomôcť chorým ľudom, ktorí ju potrebujú a ktorá sa inak nahradiť nedá. Touto cestou mu prajeme pevné zdravie, veľa osobných i pracovných úspechov a ešte veľa úspešných odberov krvi.

 

 


 

Zlatá plaketa 2011

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu

 

webygroup

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 23.2.2019

meniny má: Roman, Romana


Magyar verzió

7878511

Úvodná stránka