Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Plášťovce, okres Levice

Zlatá plaketa 2011

12. 12. 2011

Slovenský Červený kríž oceňuje za bezpríspevkové darovanie krvi podľa počtu odberov plaketami profesora MUDr. Jána Janského a medailou profesora MUDr. Jána Kňazovického za mnohonásobné darovanie krvi.

Dňa 12.12.2011 sa uskutočnil  v Hoteli ASTRUM Laus slávnostný aktív darcov krvi, spojený s odovzdávaním plakiet prof. MUDr. Jána Janského. Za tento ľudský čin boli ocenení  mnohonásobní bezpríspevkoví darcovia krvi z okresu Levice. Viacnásobné bezplatné darovanie krvi je významný ľudský čin, ktorý je hodný patričného ohodnotenia. Z našej obce zlatou plaketou za 40 bezplatných odberov bol ocenený p. Ladislav Oszoli ml., Plášťovce 672.

"Človek je krásny tým, že sníva a jeho sila je v tom, že svoje sny vie premieňať na krásnu skutočnosť."  P. Ladislav Oszoli ml. je jedným z tých, ktorý túto silu majú a vie ňou premieňať mnohé ľudské utrpenia na radosť a šťastie. Chceme sa mu poďakovať za ochotu darovať krv a tým pomôcť chorým ľudom, ktorí ju potrebujú a ktorá sa inak nahradiť nedá. Touto cestou mu prajeme pevné zdravie, veľa osobných i pracovných úspechov a ešte veľa úspešných odberov krvi.

 

 


 

Zlatá plaketa 2011

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu

 

webygroup

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

Počasie Plášťovce - Svieti.com

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

Magyar verzió

9197325

Úvodná stránka